شرکت سایه ساز ایمن به عنوان اولین واردکننده و معرفی کننده ورق پلی کربنات و پنلهای سقفی و دیواری به ایران با حدود 25 سال تجربه در زمینه طراحی و اجرای انواع سازه های فلزی و سازه فضایی و انواع پوشش از قبیل ساندویچ پانل , پلی کربنات و ورقهای پلی کربنات کروگیت می باشد.

این شرکت تا کنون توانسته است نمایندگی انواع ورقهای پلی کربنات جهت مصارف مختلف تولید کمپانیهای :BAYER  آلمان

(covestro-makrolon )و RODECA (آلمان) ,  EMP سوئیس ( koscon-macrolux )

ولکسان سابیک تولیدGE و Brett martinانگلستان ساخت کمپانی MARLON ST وpolypiuساخت ایتالیا را در زمینه کاری خود بدست آورد.قابل ذکر است این شرکت قابلیت وارد کردن در کمترین زمان و هزینه انواع ورقهای پلی کربنات اروپایی ونصب استاندارد آن را دارد و نیزقابلیت تولید و اجرای نورگیرهای حبابی(کوپل) را نیز دارد.

به جرات میتوان گفت ورقهای پلی کربنات برگزیده که توسط شرکت سایه ساز ایمن عرضه میگردد دارای ویژگیهای اختصاصی هستند که سایر ورقهای پلی کربنات مطلقا فاقد آن می باشند.

این خواص باعث کاربری اختصاصی ورقهای پلی کربنات برگزیده در حل مسایل اجرایی وتامین نیازهای خاص پروژه های مختلف میشوند:

ساختارهای جدید در ضخامتهای بالا (برای اولین بار درایران):ورقهای پلی کربنات چندجداره با ضخامتهای بیش از 20میلیمتر(تا 70میلیمتر)و در ساختارهایX,RW,TS,Rfx,RS.IQوCS,ودر نتیجه کاهش وزن اسکلت فلزی مورد نیاز,افزایش سرعت و سهولت نصب و افزایش مقاومت در برابر ضربه با حفظ قابلیت شکل پذیری و عبور مطلوب نور,نسبت به دیگر ورقهای پلی کربنات.

از مزایای دیگر نیز میتوان بهEasy cleaning,No Droping,Solar control و کاربردهای جدید در کنار ظاهری زیبا مانند متالیک,دورنگ.راه راه و لانه زنبوری ودر نتیجه افزایش انعطاف در طراحی نور,حفظ حریم خصوصی افراد,و افزایش میزان سایه افکنی همزمان با عبور مطلوب نور اشاره کرد.

مجموعه سایه سازایمن آمادگی خود را جهت مشاوره و پاسخگویی به مهندسین مشاور و انبوه سازان از ساعت 8.30 الی 17 اعلام می نماید.

تلفن :                             88452270-021

تلفکس :                         88425203-021

 
پلي كربنات ، پلي پانل