پلي پانل سقفي   | فروش پلی پانل سقفی

 

حال به معرفی نسل جدید ورقهای پلی کربنات یعنی پلی پانلهای سقفی (POLYPANEL) میپردازیم:

 این محصول، علی الخصوص برای پوشش در کنار ساندویچ پانلها و ورقهای فلزی با طرحهای گوناگون،در سوله ها و سالنهای صنعتی استفاده می شوند و می توان تمام سقف را چه به صورت عرضی و چه به صورت طولی با آن پوشاند

علی الخصوص اینکه در ساخت این پانلهای مخصوص، از مواد اولیه بسیار خاصی استفاده میگردد که با کیفیتی بالا و با احتیاط و دقت فراوان کنترل و انتخاب می شوند . همین روند کنترل کیفیت دارای ISO9001 می باشد.

     
     
     

پانلهای پلی کربناتی ساندویچ پانلی دارای مواد مقاوم در برابر UV می باشد که در لایه خارجی این محصول اکسترود می گردد و نه تنها سبب کاهش ورود نور طبیعی نشده بلکه از رنگ پریدگی،زرد و ترد شدن این محصول جلوگیری می کند و خواص مکانیکی نوری و مکانیکی و کاربردی ین محصول را در طول زمان حفظ میکند.   

     

 لبه پلی پانلهای نورگذر بوسیله نوارهایی مخصوص، آببندی و هوابندی می شود تا از تعریق و نفوذ آب و انباشته شدن گرد و خاک در جداره های آن جلوگیری گردد. همچنین می توان به طور سفارشی، لبه این محصولات را در کارخانه تولید کننده و با استفاده از حرارت مسدود کرد تا خواسته های فوق به این روش نیز تامین گردد

 

 

بطور خلاصه، پلی کربنات چند جداره ساندویچ پانلی به خاطر خصوصیات منحصربفرد نوری، مکانیکی و کاربردی که دارد، ترکیب بهینه ای از خواص مورد نیاز را در سازه های صنعتی و سوله ها عرضه و ضمانت می نماید: 

 

 ایزولاسیون حرارتی عالی

 

 عبور فوق العاده نور

نصب و آببندی کامل و دقیق و سریع در کنار ساندویچ پانلها و ورقهای فلزی موجدار (با طرحهای مختلف) 

   

مقاومت در برابر شرایط جوی نا مناسب و اشعه مخرب UV خورشید

 

استحکام و باربری بالا

   

 سهولت د رحمل و نقل